Dobre Anioły Siódemki – II edycja

13 października 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 75 odbyło się wręczenie statuetek „Dobrego Anioła Warszawskiej Edukacji” (dawniej „Dobry Anioł Siódemki”). Wyróżnienie to przyznawane jest od siedmiu lat przez organ prowadzący Społeczne Liceum nr 7 im. Bronisława Geremka osobom zasłużonym dla warszawskiej edukacji. W tym roku Prezes Fundacji AlterEdu dr Piotr Kostrzyński wręczył statuetki następującym osobom i instytucjom:

• Posłance na sejm Rzeczpospolitej Polskiej Joannie Kluzik-Rostkowskiej
  • Posłowi na sejm Rzeczpospolitej Polskiej Jarosławowi Krajewskiemu
  • Burmistrzowi Dzielnicy Warszawa Śródmieście Piotrowi Kaźmierczakowi
  • Burmistrzowi Dzielnicy Warszawa Śródmieście Krzysztofowi Czubaszkowi
  • Fundacji Banku Millenium.

Laureatom bardzo dziękujemy za wkład, który wnieśli w rozwój warszawskiej edukacji i tym samym serdecznie gratulujemy otrzymanego wyróżnienia.

Dziękować można na wiele sposobów, ale nasze Anioły są wyjątkowe!

Dlaczego?

Ponieważ zostały zaprojektowane i wykonane przez absolwenta naszej szkoły, a jak wiecie nie jesteśmy szkołą plastyczną. Jak widać swoje pasje możemy odkrywać w każdym wieku, wspaniale, że z tak spektakularnym rezultatem.

Po gali wręczenia „Aniołów” odbyło się oficjalne otwarcie nowopowstałej Sali Integracji Sensorycznej, która dzięki staraniom różnych instytucji (Fundacji AlterEdu, Banku Millenium, Szkoły Podstawowej nr 75 im. Marii Konopnickiej oraz Zarządowi Dzielnicy Warszawa Śródmieście) jest jedną z największych i najnowocześniejszych.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali wspólnie pani posłanka Joanna Kluzik-Rostkowska oraz pan poseł Jarosław Krajewski.